Wykonujemy tłumaczenia pisemne:

zwykłe

- Dokumenty aplikacyjne
- Treści stron www
- Korespondencja
- Treści niespecjalistyczne
- Inne

Więcej...

przysięgłe

- Dokumenty urzędowe
- Dokumentacja pojazdów
- Dokumentacja kredytowa
- Certyfikaty i deklaracje
- Inne 

Więcej...

specjalistyczne

- Instrukcje użycia
- Dokumenty techniczne
- Dokumenty medyczne
- Teksty akademickie
- Inne

Więcej...

Biuro Tłumaczeń Online - Blanka, chcąc sprostać potrzebom swoich Klientów, oferuje tłumaczenia przez Internet z i na język angielski, francuski, hiszpański, rosyjski i niemiecki.

Tłumaczenia online pozwalają na bardzo szybkie zlecenie i odebranie tłumaczenia, bez wychodzenia z domu i niezależnie od miejsca zamieszkania. Każdy tłumacz języka angielskiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego współpracujący z naszym biurem tłumaczeń doskonale wie, jak niezwykle cenny jest czas naszych Klientów, dlatego zlecenia zawsze są wykonywane punktualnie, z zachowaniem ich wysokiej jakości i należytej staranności, a na życzenie Klienta możemy wykonać także tłumaczenia ekspresowe.

Biuro Tłumaczeń Online - Blanka zaprasza do współpracy firmy i osoby prywatne z całego kraju, które chcą otrzymać tłumaczenie pisemne z któregoś z oferowanych przez nas języków.

Jeżeli korzystają już Państwo z usług innego biura tłumaczeń, jesteśmy otwarci na negocjacje i z przyjemnością zaoferujemy Państwu najniższą cenę!

BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE - BLANKA. NAJTAŃSZE TŁUMACZENIA W INTERNECIE.