Wykonujemy tłumaczenia pisemne:

zwykłe

- Dokumenty aplikacyjne
- Treści stron www
- Korespondencja
- Treści niespecjalistyczne
- Inne

Więcej...

przysięgłe

- Dokumenty urzędowe
- Dokumentacja pojazdów
- Dokumentacja kredytowa
- Certyfikaty i deklaracje
- Inne 

Więcej...

specjalistyczne

- Instrukcje użycia
- Dokumenty techniczne
- Dokumenty medyczne
- Teksty akademickie
- Inne

Więcej...

Biuro Tłumaczeń Online - Blanka, chcąc sprostać wymaganiom swoich Klientów, oferuje tłumaczenia przez Internet z i na język angielski, niemiecki, hiszpański, francuski oraz rosyjski.

Tłumaczenia online pozwalają na bardzo szybkie zlecenie i otrzymanie tłumaczenia, bez wychodzenia z domu i niezależnie od miejsca Państwa zamieszkania. Każdy tłumacz języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego oraz francuskiego współpracujący z naszym biurem doskonale wie, jak niezwykle cenny jest czas naszych Klientów, dlatego tłumaczenia zawsze są wykonywane na czas, z zachowaniem wysokiej jakości i należytej staranności, a na życzenie Klienta możemy również wykonać tłumaczenia ekspresowe.

Biuro Tłumaczeń Online - Blanka zaprasza do współpracy firmy i osoby prywatne z całego kraju, które chcą wysłać tłumaczenie pisemne z któregoś z oferowanych przez nas języków.

Jeżeli korzystają już Państwo z usług innego biura tłumaczeń, jesteśmy otwarci na negocjacje i chętnie zaoferujemy Państwu najniższą cenę!

BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE - BLANKA. NAJTAŃSZE TŁUMACZENIA W INTERNECIE.